7 Temmuz 2019 dört kez X Games madalyası alan Vicki Golden için önemli bir gün olacak. Evel Live 2 televizyonuna özel yeni bir güvenlik duvarı rekoru kırmaya çalışacak.

Nitro Sirki’nin dünyaya kazandırdığı bu etkinlikte, FTR 1200 S’yi yanmakta olan bir dizi ahşap duvardan sürecek olan Vicki Golden sahnede olacak. Mevcut güvenlik duvarı kaydını paramparça etmeye çalışmanın yanı sıra, Golden aynı zamanda Hint’in şimdiye kadar dizilişine eklediği ilk sportif, düz paletli standart motosikleti de sergiliyor olacak.

Vicki Golden Kimdir ?

Vicki Golden, Amerikalı bir profesyonel Freestyle Motocross sürücüsü ve Metal Mulisha’nın ilk kadın üyesidir. 2000 yılında kariyerine başladığından beri, Golden X Oyunları’nda Bayanlar Moto X Yarışında art arda üç altın madalya kazanmıştır.

Bu meydan okumanın sonucu tarihe geçecek mi?

Cevabı gerçekten bilmek istiyorsanız, ya izleyeceksiniz ya da daha sonra okuyacaksınız. Bu show dünyanın en ateşli atlayışı olabilir.

İlk raporlar, 1203 cc motorun doğru bir şekilde ısınması için biraz zamana ihtiyacı olduğunu söylüyor, yani ateşin içinden geçerken hissedilecek sıcaklık kesinlikle sorunlarınızın en küçüğü sayılıyor.

Golden’ın etkinliğinden sonra serbest stilde çalışan Motokroscu Axell Hodges, 25 metrelik kamyonun 200 metreden zıplaması gibi büyük bir büyük bir denemeye imza atacak. Onun altındaki canavar ise son derece özelleştirilmiş bir Kawasaki KX450F.

Ardından, KX450F’yi ile Robbie Maddison’un 2011 yılında kırdığı 378 fit ve 9 inç uzunluğundaki atlama rekorunu kırmaya çalışacak.

Tüm etkinlikler San Bernardino Uluslararası Havaalanı’nda gerçekleşecek.

Kaynak : www.indianmotorcycle.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.