Yamaha Neo’s 4

Bir motosiklete sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.(Yamaha Neo’s 4)

B sınıfı ehliyet ile kullanılabilen, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Zorunlu Trafik Sigortasından muaf olan Yamaha Neo’s 4 tam bir başlangıç motosikleti. Motosikletle ile tanışmak isteyen ve kafasında soru işaretleri olan amatörler veya düşük cc tercih edenler için biçilmiş kaftan olan Neo’s 4, şehir yaşamının çalışkan karıncası! Pratik ulaşımın yeni yıldızı Neo’s 4 şimdi Yamaha Yetkili Bayileri’nde

Sade gövdesi ve hafif şasisi ile ekonomik 50 cc 4 zamanlı scooter Neo’s 4, en pratik ulaşım aracı. Yalnızca 95 kg ağırlığında olan Neo’s 4 ile park etmek ve manevra yapmak çok kolay. Etkileyici özellikleri arasında alaşım jantlar, çift ön farlar ve mavi arka plan aydınlatmalı LCD gösterge paneli geliyor. Küçük oluşuna bakmayın, geniş sele altı depolama alanıyla bu araç, şehirde zamanı değerli olanlar için bir kurtarıcı.

 

EU4 uyumlu ve düşük emisyonlu yakıt enjeksiyonlu motora sahip Neo’s, şehir içi ulaşımın en kolay ve eğlenceli yolu. Rahat bir sürüş için geniş bacak mesafesine sahip Neos’un sele altına tam boy kask sığabiliyor. Şık hatlarıyla Neo’s 4, benzeri olmayan bir scooter. Zarif gövde ve çift ön far görünümüyle sade Neo’s, her açıdan güzel bir tasarıma sahip. Mavi arka plan aydınlatmasıyla Neo’s 4’ün dijital gösterge panelinde yakıt göstergesi, saat, hız saati ve uyarı ışıkları bulunuyor.

 
Öne çıkan özellikleri;
B sınıfı ehliyet ile kullanılabilir
MTV ve Zorunlu Trafik Sigortasından muaf
Akıllı, modern tarzlı şehir scooterı
Sıvı soğutmalı, EU4 uyumlu, 4 zamanlı, 50 cc motor
Mükemmel ekonomi ve düşük emisyon
12 inçlik kalın lastiklere sahip alaşımlı jantlar
Disk ön fren
İkonik “çift göz” ön far tasarımı
Şık, mavi arka plan aydınlatmalı LCD gösterge paneli
Zarif gövde
Ekstra kontrol için isteğe bağlı Birleşik Fren Sistemi
2016 Neo’nun 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir