Torku Şekerspor’un tecrübeli sporcusu dün akşam saatleri sosyal medya hesaplarından(Facebook ve İnstagram) yaptığı açıklamalarla spor kariyerini bitirdiğini belirtti. Tecrübeli sporcu attığı fotoğrafın altında
”Uzun zamandır ilk paylaşımım artık bu forma ile beni göremeyeceksiniz…
19 yıllık spor kariyerimi tamamlamış olduğumu sizlerle paylaşmak istedim. Çok güzel arkadaşlıklar edindiğim bu serüvenin sonuna geldik. Siz bisiklet dostlarına teşekkür ediyorum.” 
dedi.

Medas, Brisa spor kulubü geçmişi bulunan sonunda Konya Torku Şeker Spor’da forma giyen Nazım Bakırcı Selçuk Üniversitesi Besyo bölümünden mezun.
Geçtiğimiz yıllarda(2015) 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Fethiye – Marmaris etabında kaza geçiren Nazım Bakırcı’nın kaskı ve bisikleti büyük ölçüde hasar görmüştü.
2001 yılında bisiklet sporuna başlayan 2005 yılından günümüze birçok gerek yurtiçi gerek yurtdışı yarışlarında boy gösteren Nazım Bakırcı, 2011’de Torku Şeker spora geçti. 2012’den beri Torku Şeker Spor formasının yanı sıra milli formayla da yarış koşan Nazım Bakırcı, Türkiye şampiyonluklarının yanı sıra ulusal ve uluslararası çok sayıda dereceye sahip.

Bu linkten son maçlarına bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir