emniyet genel müdürlüğü

Emniyet Genel Müdürlüğü motosiklet filosuna 60 adet Yamaha Tracer 900 ekledi. Trafik hizmetlerinde ekiplerin olaylara daha hızlı müdahale etmeleri amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü, motosiklet filosunu Yamaha Tracer 900 ile güçlendirdi.

Tracer 900, performansı, kıvraklığı ve üstün yol tutuşu ile yoğun tempoda çalışan motosikletli polis ekiplerinin en büyük yardımcılarından biri olacak. Performans ve güvenliğin yanı sıra sağladığı konfor ile ekiplerin görev sırasında rahat sürüş yapmasını sağlayacak.

emniyet genel müdürlüğü

Tracer 900’de polis memurlarının hayatını kolaylaştıracak önemli detaylar var.

Yamaha’nın Tracer 900 modelinde kullanılan 3 silindirli ve 847 cc motor hacmine sahip yüksek performanslı CP3  motor bloğu, 115 PS güç ve 87,5 Nm tork üretiyor. Motor performansının yanı sıra ekiplerin güvenli bir sürüş yapmasını sağlayacak kaydırmalı debriyaj, sürüş modları ve çekiş kontrol sistemi gibi sürüş destek donanımlara sahip. Dar alanlardan geçişleri ve motosikletin kontrolünü kolaylaştıran daraltılmış gidon genişliği sayesinde ekipler Tracer 900 ile yoğun bölgelerde daha kıvrak ve hızlı hareket edebilecek.

YAMAHA TRACER 900; SPORTİF, ATİK VE HEYECAN VERİCİ Yazısı İçin Tıklayın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.