Antalya Kamp Alanları

Antalya’da kamp yapmayı düşünüyor ama nereye gideceğinize karar veremiyorsanız…Antalya’nın en iyi ve en popüler kamp yerlerini sizin için derledik. Dağlardan deniz kıyılarına farklı konseptlere sahip kamp alanlarında doğaya ve denize doyacaksınız.

Aksu

 • TRT Lara Kampı:
Antalya Kamp Alanları

“Evet, gerçekten benim minik cennetim, evim… Bakımlı bahçesinin hangi bir çiçeğini saysak… Begonvillerden, muz ağaçlarına, agavelerden çamlara… her bir detay misafirlerin memnuniyeti için tasarlanmış kampüste güvenlik birinci sırada. Plajda istediğiniz eşyayı bırakın, çocuğunuzu güvenle kampüste gezmeye gönderin… Yemekler çeşitlilik ve lezzet açısından karşı konulamaz durumda. kum plajın bu yılki en büyük sürprizi ise hiç kuşkusuz, gece ziyaretçimiz caretta caretta idi.Tertemiz denizin tadını çıkarırken de güvendesinizin çünkü cankurtaran sahilde sizi gözlüyor.”

Telefon :(0242) 352 06 10

Alanya

 • İncekum Orman Kampı:
Antalya Kamp Alanları

“Çam kokusu,deniz ve hayata yeniden başlangıç. Her şeyden önce benim gibi çam kokusunu sevenler için inanılmaz bir ortam.Aldığınız her nefeste o kokuyu hissediyorsunuz.Çadır kurulacak parseller aileler için ve bekarlar için ayrı ayrı ve her birinde minyatür trafolar vasıtasıyla elektrik kullanım imkanı mevcut.Ağustos 2018 itibariyle tuvaletler ve duş yerleri önceki yıllara göre çok değişmiş,yenilenmiş ve kesinlikle çok temiz,düzenli.Günübirlik piknik amaçlı giriş 21 TL,çadır konaklama eğer çadırınız varsa 46 TL,çadırınız yoksa içeriden temin edebiliyorsunuz ve 75 TL.Elektrik ve su bu fiyata dahil.Çok sıcak bir hava olmasına rağmen sivrisinek yoktu.
Deniz zemini ilk metrelerde fena değil ama daha sonraları iri kayalıklardan ibaret.Bu yüzden dikkat etmek gerekir.Çadır kampı için kesinlikle tavsiye ederim.”

Telefon: (0242) 524 53 13
Web:http://www.incekumormankampi.com/kesfet/

 • Perle Camping:
Antalya Kamp Alanları

“Gün batımında leziz ve keyifli bir sohbet için tercih edilesi mekan. Her kesime hitap ettiği gibi, sezonda bir adım ötesinde denize girmek de cabası.
Lakin fiyatları, Alanya içindeki mekanlarla yarışıyor.”

Telefon: (0242) 526 20 66

 • Aytap Antik Kenti Kamp Alanı

Aytap Antik Kenti, Alanya’nın 34 kilometre doğusunda eski Gazipaşa yolu üzerinde Gazipaşa’ya ise 10 kilometre uzaklıkta bir koyda bulunan Antik kenttir. Genel olarak balıkçıların uğradığı bölgede bol manzaralı günler geçirilebilir. “

Antalya Kamp Alanları

Demre

 • Andriake Camping Demre:
Antalya Kamp Alanları

“Demre’den güzel bir kamp yeri, yerel (balıkçılar ve çiftçiler) hayatının tadına varmak için, alan ve tarih hakkında çok bilgili olan güzel ev sahipleri ile rahat bir plaj atmosferinin tadını çıkarın. Müzeyi ziyaret edin, bir tekne turu yapın. Ayrıca bir çadır da kiralayabilirsiniz!”

Telefon: (0242) 871 31 30

Web:http://www.andriake.com

Elmalı

 • Kızlar Sivrisi:
Antalya Kamp Alanları

“İlk gün yükselebildiğiniz kadar yükselin. Sedir Ormanını terk etmeden kampınızı kurup dinlenmeye çekilin. 10 km gibi bir hedefiniz olabilir. İkinci gün hedefiniz Todosk Dağ Evine ulaşmak olabilir. İlk gün 10 km tamamladıysanız zoru aşmışsınız demektir. Yaklaşık 5-6 saatlik bir yürüyüşle Dağ Evine ulaşabilirsiniz.Dağ Evi çevresinde kampınızı kurun ve dinlenmeye çekilin.”

Finike

 • Kanyon Kamping:

“Finike’de kamp yapılacak bir yer ararken karşımıza çıktı kanyon kamping. Başta finike’de 25 30 dk kadar uzak olduğu için üzülmüştük fakat karşımıza çıkan ortam bizi çok mutlu etti. Akan suyun hemen yanında ister çadır kurabileceğiniz ister oda kiralayabileceğiniz bir yer. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. İki ay önce el değiştirmiş kamping alanı. Şimdi bircan abla işletiyor. Dünya tatlısı, yardımsever, tatlı dilli, paylaşımcı bir kadın. B7en daha burayı açmadım gelene de git diyemiyorum, ben kendi evime misafir gelmiş gibi hissediyorum diyor. Çok güzel düşünceleri var kamping alanı ile ilgili. Yavaş yavaş hepsini yapicam diyor. Finike nin sıcağından sonra gökbük köyündeki bu yer havasıyla serinliğiyle cennet hissi yaşatıyor. Geceleri ciddi anlamda serin. Suyun içinde kahvaltı yapmadan gitmeyin. Bircan ablanın taramasından için, bazlamasından yiyin. Ayrıca gündüz kanyonun içinde 5 km yürüyüş de yapabilirsiniz.Birdahaki finike gezisinde yine kalacağım tek yer.”

Telefon: 0532 550 39 86

Gündoğmuş

 • Kuruca Restaurant ve Camping:
Antalya Kamp Alanları

“Dağın başında olmasına rağmen işlek olması beni şaşırttı etrafında tek tük karavanlar ve kamp kuranlar var kış aylarında çalışıyor mu bilmiyorum ama yaz aylarında açık, 1500 mt irtifada en yakın yerleşim yerine 20 km (daha yakın köyler var ancak gündoğmuş bir ilçe hastane, eczene market bulunduğu için yazdım). Alanya, manavgat tarafından eğrigöl’e gidiyorsanız yol üstünde uğrayıp eksiklerinizi giderebilirsiniz (su, ekmek, yiyecek içecek gibi eğrigöl de market yok)”

Telefon: 0533 246 44 64

Web:https://tr-tr.facebook.com/kurucacamping/

 • Eğri Göl:
Antalya Kamp Alanları

“Mayısın ortasına doğru yaylacılar gelmekte ve hayvanlar meraya çıkmakta. Konya tarafından bozkırdan ve dedemliden iki yol var. ilk dedemli yolu açık olur. Alanya tarafından ilk Gündoğmuş yolu açık. kayabükü yolu kardan dolayı kapalı olabilir. gelmeden önce kesinlikle yolun açık
olduğunu Gündoğmuş ve Bozkır belediyelerinden öğrenin. su bol. manzara güzel. kamp atılabilir. hazirandan sonra tavsiye etmem
.”

Telefon: 0505 658 49 11

İbradı

 • Üzümdere Milli Parkı:
Antalya Kamp Alanları

“Suyun rengi harika. Lakin selalenin önü tel orgulerle kapatilmis durumda. selale göreceğim diye gitmeyin. ama kamp yapmak balik tutmak yada piknik amacli gitmek isterseniz tafsiye ederim.”

“Antalyaya uzak çok da kimsenin gitmediği hala da pek bilinmeyen bir doga harikası . Mutlaka kamp yapın kanyonda yürüyün.”

Kaş

 • Kaş Camping:

“Fiyatları dışında herşey çok güzel. Profesyonel kampçılık anlayışı… doğa, huzur, sakinlik… Müşterileri de kaliteli, birbirine saygılı insanlar,
yan çadırdan ses duyamazsınız.”

Antalya Kamp Alanları

“Çadır başı ücret almak yerine kişi başı ücret isteyen bir işletme. sırtımda çadırla geziyorsam eğer kişi başı 50 lira vermek akıl kârı değil.”

Telefon: (0242) 836 10 50

 • Delice Doğa Evi:
Antalya Kamp Alanları

“Kafa dinlemek için harika bir yer.Yer sahibi ve işletmecileri Kadir ve Onur aynı zamanda kardeşler.Yemek ve alkol servisleri var.
Konaklayabilmeniz icin 6 adet odaları mevcut.Kamp çadırınızı,uyku tulumlarınızı alıp gidebilirsiniz.”

Telefon: 0505 695 41 95

 • Medusa Bar & Patara Camping
Antalya Kamp Alanları

Mükemmel bir kamp alanı. Çok sevecen insanlar var. Rahat ve nezih bir yer. Fiyatları da çok makul “

Telefon(0242) 843 51 93

Kemer

 • Sundance Camp:
Antalya Kamp Alanları

“Gittiğim en iyi kamp yerlerinden biriydi. Huzur verici bir ortamı var. Bir tarafı nehir, bir tarafı deniz ve bir tarafı dağ olan ağaçlarla çevrili bir ortam. Alanı geniş olmasına rağmen kamp alanını dar tutarak kalabalığı engellemişler. Bu da işletmenin para odaklı olmadığını gösteriyor. Ancak denize girerken dikkatli olmak lazım taşlık olduğundan sadece belirlenen yerlerden girilmeli. Günlük ücreti kişi başı 100 tl ama sabah kahvaltı ve akşam yemeğinde bu paranın hakkını veriyorlar. Huzur arayanlara önerilir.”

Telefon: 0538 293 33 71

 • Yıldırım Kamp :

“Orman içinde kamp kurarak tatil planlayanlar için uygun. Mutfak, klima, havuz gibi beklentisi olanlar zaten gitmesin çünkü yok 🙂 Gitmeden önce ne tür imkanlar olduğu sorularak gidilirse beklentinizi ona göre ayarlarsınız. Çam ağaçları altında serin yerde çadırda kalabiliyorsunuz, deniz manzaranız var, mangal yapabiliyorsunuz, temiz harika bir denize girebiliyorsunuz, mini buzdolabı kiralayabiliyorsunuz vs.”

Telefon: (0242) 821 48 07

Web:http://yildirimkamp.com/index.php/price-table-one/

 • Çıralı Friends Pansiyon ve Kamp Alanı:
Antalya Kamp Alanları

“Antalya da gerçekleştirmiş olduğumuz 7 günlük tatil planında kamp atıp her gün yeni bir yerde uyanmak amacında başlarken tatilin 3. Gününde girdiğimiz friends pansiyondan çıkmak istemedik. Portakal ağaçlarının altında bir de Demet hocanın dostluğu ile birleşen pansiyondan mutlu çıkmamak imkansız.

Telefon: 0535 208 54 44

Web: https://cral-friends-pansiyon-ve-kamp-alan.business.site

 • Aylak Yaşam Kamp:
Antalya Kamp Alanları

“İster karavan ya da çadır, isterseniz de kendi çadırınızı getirip kalabileceğiniz müthiş huzurlu, temiz ve güvenilir bir yer.
Fiyatlar çok uygun. Üstelik kahvaltı ve akşam yemeği de konaklama fiyatına dahildi.Yemekler çok lezzetliydi hazır olunca zil çalarak bildirmeleri de çok eğlenceliydi. Tuvalet ve duşlar ortak kullanılmasına rağmen temizdi tabii ki gelen kişilerin de çıkarken temiz bırakmaları önemli. Mekan sahipleri ilgili ve güleryüzlü.Gündüz çok sıcak, gece ise oldukça serin ve temiz bir havası vardı, ben üşümüştüm gece..Çıralıya gidip huzurlu kamp yapmak isteyenlere tavsiyem baharda ya da en geç haziranda gidin..”

Telefon: 0535 645 09 52

 • Bellerofon Camping:
Antalya Kamp Alanları

“Olimposa yürüme mesafesinde bulunan güzel bir kamp alanı. Sağlı sollu portakal ve limon ağaçlarının arasında kalan yerler çadır alanları olarak ayrılmış. Tesadüfen arayıp bulduğum bir yer olmasına rağmen bu kadar şanslı olacağımı kestiremezdim. Ben tek kişilik çadırımla gittim karavan fiyatlarını hatırlamıyorum ama çadır başına 25 lira gibi cüzi bir miktar ücreti var. Duşları pırıl pırıl 7/24 sıcak suları var. Denize yürüyerek yarım dakikada varıyorsunuz.”

Telefon: 0506 882 52 92

Web:http://www.bellerofoncamping.com

Konyaaltı

 • Kezban’s Camping:
Antalya Kamp Alanları

“Kesinlikle tam bir kamp alanı. Ayrıca eğer dağcılık eğitiminiz varsa oradaki dağa tirmanabilme ayrıcalığı sunuyor…”

Telefon: 0545 425 08 51

Web:https://www.rockclimbingantalya.com

 • Climbers Garden Camping:
Antalya Kamp Alanları

“Doğayla iç içe.Tepeden orman, dağ ,deniz her şeyi görüyorsunuz. Kaya tırmanışı yapabileceginiz , grup olarak ders alabileceginiz bir yer ister çadırda kalın, ister tahta evlerde..”

Telefon: (0242) 441 34 21

Web:http://www.climbersgarden.com

 • Flying Goat Camp & Hostel:
Antalya Kamp Alanları

“Tamamen kampçıları düşünerek tasarlanmış yepyeni bir kamp alanı. Ortak mutfak bir çok restorana/kafeye bile taş çıkaracak türden; oldukça geniş ve herkesin malzemesini rahatlıkla saklayabileceği dolaplar ve çekmeceler var. Üst kattaki ortak oturma alanı da aynı şekilde düzenlenmiş; her şey kampçılar için gibi görünüyor.”

Telefon: 0549 636 69 61

Web:https://www.flyinggoat.camp

 • Doyran Göleti:
Antalya Kamp Alanları

“Harika bir yer. Haftasonu kaçıp kamp yaparak kafa dinlemek için mükemmel bir lokasyon”

Kumluca

 • Hala’nın Yeri Kamp Alanı:
Antalya Kamp Alanları

“Kahvaltı ve akşam yemekleri bildiğimiz ev yemeği… Çok beğendim, memnun kaldım. 2018 temmuz itibariyle kahvaltı + akşam yemeği + çadırda konaklama 40₺ gayet mâkul bir fiyat.
Yalnız sahile biraz uzak ve antik kentin içinden geçilerek gidiliyor sahile. Tavsiye ederim.”

Telefon: 0531 459 25 28

 • Adrasan Camping:
Antalya Kamp Alanları

“Eylül ayının sonunda eşim ile birlikte çıkmış olduğumuz balayı kamp turundaki son duraklarımızdan birtanesiydi. Konuya sadece çadır kurmak ve kafa dinlemek olarak bakılır ise tercih edilebilecek mekan fakat duş ve tuvalet kullanmamak şartı ile 🙂 “

Telefon: 0535 245 84 66

Web:https://adrasan-camping.business.site

 • GünIşığı Camping:

“Eşimle hayatımızdaki ilk kamp deneyimimizdi. Diğer kamp alanlarına nazaran telefondaki ilgi ve alakaları çok fazlaydı ki buraya gelince bu ilgi ve alakanın daha fazlasını gördük.Artık kamp yapmak için yer aramayacağız.”

 • Adrasan Camping Nar Kamp:

Telefon: 0536 831 02 39

Web:http://www.adrasancamping.net

Manavgat

 • Tazı Kanyonu Manavgat Camping:
Antalya Kamp Alanları

“Çok güzel bir ortam. Kampçılara her türlü imkanı (duş, tuvalet, yakacak, kahvaltı vs.) çok uygun fiyatlarla sağlayan dost canlısı bir mekan. Keşke rafting yapabilme imkanım da olsaydı ama bir dahaki sefere artık. Antalya bölgesinde kamp yapmak isteyenler için kesinlikle tavsiye ediyorum.”

Telefon: 0545 300 03 86

Web: http://www.tazikanyonu.com

 • Wind Heaven Camping:
Antalya Kamp Alanları

“Bu civarda görebileceğiniz en temiz, en güzel kamp alanı. Ümit abinin ilgisi ve muhabbeti de ekstrası. Denize çok yakın. Kumsal ve mekana ait ücretsiz şenzlong ve şemsiyeleri mevcut. İhtiyaçlarınızı kamp alanında karşılayabileceğiniz gibi isterseniz karşıda market de var.2 günlüğüne geldiğim yerde sanırım daha çok kalacağım.”

Telefon: 0546 266 40 39

Web: https://wind-heaven-camping.business.site

[slide-anything id=”3742″]

Kışın Kamp Yapmak adlı yazımızı okumak için tıklayın !

Uludağ Kampı adlı yazımızı okumak için tıklayın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.