2019’da gelen tüm yeni motosikletlerini takip edebildiniz mi? Biz Yapamadık – liste sonsuz görünüyor. Spor ve enduro motosikletlerden elektrikli ve klasik modellere kadar herkes için yeni bir şeyler var. 2019 motosikletler ile ilgili küçük küçük listelerimiz burada oldukça kullanışlı olacak! Piyasada beklenen yeni 2019 model naked motosikletler listesi burada!

2019 Model Sportif ve Karizmatik Naked Motosikletler

Ducati Diavel 1260

2019 Diavel 1260’ın tasarımı, modelin imza siluetine bozmadan çizgileri modern ve güncel tutmak için birkaç küçük ayar ekliyor. Bu yıl yeni, Diavel’in eyer profili, dışa doğru geriye dönük egzoz uçları, benzin deposu tasarımına entegre hava girişi kanalı, kafes çerçevesi ve güncellenmiş bir şasi.

Bunlar markanın süper naked modeline getirilen önemli değişiklikler olsa da, en büyük değişiklik motor bloğunun içinde gerçekleşti. Aslında, bu yılki yeni, daha geniş bir devir aralığında çıkışı optimize eden değişken bir vana zamanlama teknolojisi olan Ducati Değişken Zamanlama (DVT) sisteminin eklenmesi.

Modelin S varyantı ayrıca Öhlins’in süspansiyonunu, hızlı vites geçişini ve performans fren sistemini alıyor.

2019 Model Sportif ve Karizmatik Naked Motosikletler

Honda CB500F

Honda CB500F, Neo Sports Café estetiğinden esinlenilen Honda’nın naked sanatında son modeli. Arkada bir monotüp şoku yanı sıra yeni bir LCD ekran. Honda, kendi ailesi içindeki rekabet karşısında bir miktar ilgisini korumak için, 500’deki çizgileri de modernize etti.

2019 Model Sportif ve Karizmatik Naked Motosikletler

Honda CB650R

Tamamen yeni 2019 CB650R, modern bir minimalist tasarıma dengeli bir doz retro tarzı içeren yeni Neo Sports Café estetiğinden ilham alan Honda’nın üçüncü modeli. 2019 için R yaşlanan CB650F’nin yerini çok fazla parlama ile alıyor. Yeni tasarımın en dikkat çekici özelliği, CB’nin yeni çağ görünümünün en önemli bileşeni olan yuvarlak at nalı farları.

Motor boyutu aynı kalsa da, çarpıcı bir 4 kademeli egzoz borusu setine sahip 649cc, dört silindirli bir blok, daha yüksek devrelerde daha fazla güç sağlamak ve 10.000 dev / dak’da yüzde 5’lik bir artışı işaret etmek üzere ayarlandı.

Altı vitesli şanzıman, vites değişikliklerini daha yumuşak hale getirmeye yardımcı oluyor. Modelin ABS versiyonu da sürücünün kapatmayı seçebileceği tork kontrolü ile donatılmıştır.

Husqvarna Svartpilen 701

2019 Model Sportif ve Karizmatik Naked Motosikletler

Siyah ok anlamına gelen Svartpilen, ışık tarafıyla (701) karşılaşabilmek için karanlık bir kişiliğe sahiptir. Diğer 701’lerle aynı kafes çerçeve tasarımını koruyarak, Svartpilen benzersiz bir LED far, çatal örtü, gidon ve kuyruğu alıyor.

Svartpilen, daha önce 2018’de tanıtılan Vitpilen 701 ile aynı motoru, 75 beygir gücü üreten 693cc’lik tek silindirli bir motor bloğu alıyor. Svart’ın motoru, hızlı vites değiştirme teknolojisine sahip altı vitesli bir şanzıman ve bir terlik kavraması ile bir araya getirilmiş.

Indian FTR 1200

2019 Model Sportif ve Karizmatik Naked Motosikletler

1200, FTR 750 arka oturak ve gaz deposu profilleri gibi şekillendirme ipuçlarını içeriyor . Ismarlama Dunlop lastikleri bile, kir izli lastiklere benzeyen diş sırtına sahip, ancak özellikle yol kullanımı için tasarlanmıştır. Yuvarlak LED far, bisikletin neo-retro görünümünü arttırıyor. FTR 1200 ayrıca USB portlu yuvarlak bir analog hızölçer alıyor.

Özel konseptin temelini oluşturan İzci’nin aksine, 1200’deki motor, çerçeve ve sabitleme kolu sıkıca tutturulmuş olarak motosikletin yapısal bir bileşeni olarak hizmet ediyor. Emme manifoldu silindir kafalarının bir parçası ve çift delikli bir gaz kelebeği gövdesi eski tek delikli halinin yerine geçiyor. Ağırlık azaltma, tek parça magnezyum valf kapakları içeren tasarım kararlarında önemli bir rol oynamıştır. Yer değiştirme 1,133cc’den 1,203cc’ye kadar. Yeni pistonlar daha yüksek bir sıkıştırma oranı sağlar. Sonuçta, gücün FTR 1200’de şimdi 120 hp’ye ulaşması bekleniyor.

Kawasaki Z400

2019 Model Sportif ve Karizmatik Naked Motosikletler

Motosikletin silueti kısa bir dingil mesafesi ile kompakt, ancak daha uzun dönme kolu ve dik tekerlek açısı tasarımının yolda daha dinamik bir davranış göstermesi bekleniyor.

Yeni Z, 44 beygir gücü ve 28 lb-ft tork üreten 399 cc’lik 4 zamanlı, paralel ikiz bir değirmen olan Ninja ile aynı motoru paylaşıyor. Kawasaki, vites değişikliklerinin mümkün olduğu kadar pürüzsüz ve hassas olmasını sağlamak için çok sıkı bir vites oranı seçti. Asistan ve kaygan kavrama, vites küçültme işlemlerinin çok iddialı olduğu veya tesadüfi olduğu durumlarda da devreye girerken kaldıraçtaki ağırlığı azaltıyor.

Yamaha MT-07, MT-09 ve MT-10

2019 Model Sportif ve Karizmatik Naked Motosikletler

Geçen yıl, Yamaha yepyeni, modern görünümlü bir “MT” (Master of Torque) ailesi için “FZ” serisini sattı. 2019 model yılı için, halen yeni motosiklet kokusuna sahip olan 07, 09 ve 10 modeller değişmeden kalıyor, ancak yeni bir renk şeması elde ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.